Ucz się o doskonaleniu od najlepszych! | eduedu | e-blogi.pl
eduedu
Ucz się o doskonaleniu od najlepszych! 2015-07-03

Dzisiejszy post nie będzie poświęcony o couchingu czy mentoringu, ale nawiązywać będzie do koncepcji ciągłego doskonalenia - kaizen. Ta koncepcja nie odnosi się do ciągłego doskonalenia umiejętności pracowników, ale do poprawiania i usprawniania działalności przedsiębiorstwa. Oczywiście jedną ze składowych jest zwiększanie umiejętności pracowników, ale większy nacisk w koncepcji kaizen kładziony jest na lean manifacturing i odchudzanie organizacji. Brzmi ciekawie?

Kaizen i cała koncepcja

O lean manufacturing dowiedziałam się na studiach, jednak ta koncepcja została przedstawiona nam bardzo ogólnikowo. Postanowiłam więc samodzielnie zdobyć dodatkowa wiedzę i zapisać się na szkolenie. Długo szukałam firmy, która podejmuje się realizacji szkoleń z takiego zakresu tematycznego. W końcu znalazłam kilka ofert godnych uwagi.

Praktycy i ich wiedza

Skorzystałam z oferty OpEx Group ( http://www.e-opex.pl ), ponieważ zauważyłam, że szkolenia prowadzone są przez praktyków, którzy na co dzień stykają się z problemami lean manufacturing. Na studiach większość przedmiotów wykładają nam znudzeni życiem wykładowcy, którzy ne mają pojęcia o zastosowaniu danej koncepcji w praktyce. Na tym szkoleniu było zdecydowanie inaczej.

Six Sigma

Szkolenie wzbogaciło moją wiedzę z zakresu koncepcji lean manufacturing oraz statystycznej kontroli jakości, czyli six sigma. Jestem zadowolona, że wzięłam udział w szkoleniu.Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]